Kamenec u Poličky 2020 - SDH Kamenec - O pohár starosty obce - ZRUŠENO

Liga: Okresní liga Svitavska
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 08. 2020 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Zadal: Jakub Střítežský

Výsledky soutěže

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Valašské Meziříčí Kunovský FrantišekVS--15,572014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
2.  Teplice Pěkný Jakub TP--15,602014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
3.  Zbožnov Lidmila MartinCR--15,832014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
4.  Juřinka Šuba RadekVS--15,982014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
5.  Karolinka Sklárny Gášek JanVS--16,022014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
6.  Ostrava Krpec PavelOV--16,082014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
7.  Jablonec nad Jizerou Mládek JosefSM--16,172014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
8.  Ostrava Dopirák DavidOV--16,222014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
9.  Hradec Králové Paulíček JakubHK--16,322014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
10.  Francova Lhota Chmela RadekVS--16,452014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
11.  Kvasiny Kroupa LukášRK--16,462014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
12.  Nepolisy Zhříval JanHK--16,542014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
13.  Ústí nad Orlicí Flach LukášUO--16,692014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
14.  Zbožnov Divoš VáclavCR--16,712014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
15.  Juřinka Burda JaromírVS--16,772014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
16.  Petrovice kováč PetrBK--16,992014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
17.  Zlatá Olešnice Havlík MartinJN--17,052014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
18.  Kostomlátky Zajan JakubNB--17,082014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
19.  Ivanovice na Hané Urbánek tomášVY--17,132014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
20.  Morašice Škodný JiříSY--17,262014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
21.  Nová Ves pod Pleší Jánský petrPB--17,342014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
22.  Široký Důl Flídr JanSY--17,372014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
23.  Těškovice Krayzel MatějOP--17,382014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
24.  Rožmitál pod Třemšínem Vachata JanPB--17,432014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
25.  Hartmanice Pachovský PetrSY--17,542014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
26.  Hradec Králové Paulíček StanislavHK--17,582014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
27.  Michálkovice Arvai MiroslavOV--17,662014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
28.  Vilémov Růžička VojtěchDC--17,692014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
29.  Obora Barák OndřejBK--17,732014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
30.  Kúty Pavelka JakubSE--17,762014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Karviná Witoszová Karolína KA--17,282014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
2. Velichovky Šubrtová Barbora NA--17,512014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
3. Dolní Čermná Marková Markéta UO--17,602014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
4. Chválenice Hirmerová Lucie PJ--17,762014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
5. Petrovice Janičková Adriana BK--17,842014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
6. Poniklá Jiroušová Šárka SM--17,962014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
7. Horní Lideč Chovancová Petra VS--18,042014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
8. Horní Cerekev Bartošková Kamila PE--18,052014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
9. Český Těšín Machalová Veronika KA--18,132014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
10. Štěpánov Hrouzková Andrea OL--18,192014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
11. Michálkovice Uhrová Kateřina OV--18,272014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
12. Písková Lhota Pohanková Lucie NB--18,312014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
13. Horní Lánov Honců Natálie TU--18,362014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
14. Dolní Bukovsko Tomasková Linda CB--18,402014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
15. Kvasiny Kulštejnová Tereza  RK--18,672014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
16. Dolní Měcholupy Mikulková Denisa AB--18,782014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
17. Bludov Strouhalová Lucie SU--18,892014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
18. Petrovice Vašíčková Leona BK--18,952014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
19. Poniklá Butulová Dana SM--19,062014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
20. Klučov Čiháková Jana KO--19,072014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
21. Velichovky Nechanická Aneta  NA--19,182014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
22. Michálkovice Bezručová Klára OV--19,192014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
23. Dolní Čermná Langrová Lucie UO--19,212014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
24. Dolní Měcholupy Horynová Magdalena AB--19,332014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
25. Ondřejov Davídková Šárka PH--19,392014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
26. Kúty Bolfová Erika SE--19,432014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
27. Bozkov Kafková Lucie SM--19,532014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
28. Jevíčko Skácelová Lucie SY--19,732014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
29. Morkovice Jarošová Adéla KM--19,772014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
30. Štěnovický Borek Marešová Monika PJ--19,882014/08/09 PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/18 Kamenec, SY, O pohár starosty obce
EXČR
1997/08/17 Kamenec, SY, O pohár starosty obce
EXČR
1998/08/15 Kamenec, SY, O pohár starosty obce
EXČR
1999/08/15 Kamenec, SY, O pohár starosty obce
EXČR
2003/08/16 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2004/08/14 Kamenec u Poličky, SY, Večerni stovka
ČP
2005/08/13 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2006/08/12 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2007/08/11 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2008/08/09 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2009/08/08 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2010/08/07 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2011/08/06 Kamenec u Poličky, SY, Večerní stovka
ČP
2013/08/10 Kamenec u Poličky, Večerní stovka Kamenec u Poličky
ČP
2014/08/09 Kamenec u Poličky, Večerní stovka Kamenec u Poličky
ČP
2014/08/10 Kamenec u Poličky, O pohár starosty obce Kamenec u Poličky
-
2015/08/15 Kamenec u Poličky, Večerní stovka Kamenec u Poličky
ČP
2015/08/16 Kamenec, O pohár starosty obce Kamenec
-
2016/08/13 Kamenec, Večerní stovka Kamenec u Poličky
ČP
2018/08/11 Kamenec, Večerní stovka Kamenec u Poličky
FSCR
2018/08/12 Kamenec, O pohár starosty obce Kamenec
FSCR
2019/08/11 Kamenec, O pohár starosty obce Kamenec
FSCR
2020/08/02 Kamenec u Poličky, SDH Kamenec - O pohár starosty obce - ZRUŠENO
OLSY
Kdy Kde Liga


Komentáře