Rok:

Výsledky ročníku 2020 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ha
2

3
Ne
4
Ka
5
Ol
6
De
7
Zd
8
Pe
9
Kv
10
Ši
11
1. Široký Důl A 113 16,62SY-
17,28
17,82
17,24
-
16,62
16,90
20,53
---
2. Pomezí B 83 17,30SY-
17,30
17,92
17,75
-
17,47
NP
18,51
---
3. Zderaz A 79 16,92CR-
16,92
19,27
17,28
-
NP
17,38
18,97
---
4. Sychotín A 76 17,27BK-
17,84
18,23
NP
-
17,68
17,74
17,27
---
5. Zbožnov 74 17,52CR-
17,58
NP
19,04
-
18,07
17,73
17,52
---
-. Zderaz B 74 17,66CR-
18,59
17,69
19,13
-
17,66
18,06
17,93
---
7. Pomezí A 62 17,43SY-
18,08
17,43
19,78
-
18,60
17,85
21,28
---
-. Široký Důl B 62 17,67SY-
18,52
17,67
17,93
-
17,95
NP
20,81
---
9. Oldřiš 58 17,27SY-
17,27
18,51
NP
-
17,62
17,88
NP
---
10. Zderaz C 56 17,26CR-
17,26
17,78
24,27
-
17,64
NP
NP
---
11. Sádek A 55 18,03SY-
18,08
20,15
18,65
-
19,10
18,03
18,42
---
12. Perálec A 53 17,93CR-
18,17
18,26
18,85
-
18,27
17,93
NP
---
13. Sádek B 48 17,81SY-
18,13
NP
18,79
-
17,81
NP
18,28
---
14. Chrastavec 40 17,80SY-
NP
30,08
18,77
--
18,77
17,80
---
15. Míchov 35 16,81BK--
18,09
--
16,81
-----
16. Hartmanice 32 17,09SY-
17,88
NP
NP
-
17,09
NP
----
17. Pohodlí 31 17,59SY-
17,59
NP
19,24
-
18,09
NP
NP
---
18. Desná A 28 18,32SY-
19,06
18,32
NP
-
18,56
NP
18,86
---
19. Desná B 26 17,99SY-
18,87
17,99
21,88
-
18,53
NP
NP
---
20. Zahnašovice 25 16,50KM-------
16,50
---
-. Stradouň 25 17,89UO-
17,89
NP
19,12
-
NP
21,47
NP
---
22. Drahňovice 22 17,21BN-------
17,21
---
-. Bošín 22 18,92UO-
NP
19,03
18,92
-
20,15
29,57
20,83
---
24. Perálec B 21 18,17CR-
19,65
18,48
18,17
-
20,01
NP
20,01
---
25. Dolní Újezd 17 18,81SY-
20,74
NP
20,12
-
18,81
18,96
NP
---
26. Nedvězí 15 18,53SY-
18,53
19,47
NP
---
19,61
---
27. Záboří 14 18,75CR-
22,05
19,63
NP
-
19,10
18,75
NP
---
28. Lubná 13 19,75SY-
20,26
19,75
NP
-
NP
20,23
19,79
---
29. Žižkovo Pole 11 18,34HB------
18,34
----
-. Hrabůvka 11 18,72PR-------
18,72
---
-. Předměstí.. 11 19,25SY-
20,23
NP
20,18
-
NP
19,25
22,33
---
32. Květná 8 18,79SY-
20,86
18,79
----
20,89
---
-. Morašice 8 19,21CR-------
19,21
---
34. Jenišovice 5 20,20CR-
20,20
21,11
---
20,80
NP
---
35. Přívrat 4 19,44UO--
19,44
--
NP
NP
----
36. Květná B 3 19,36SY---
21,43
-
19,36
-----
-. Květná A 3 20,00SY---
20,69
-
20,00
NP
----
-. Bystré 3 21,07SY-
NP
22,75
24,33
-
21,07
23,97
----
39. Osík 1 19,21SY-
19,21
21,49
NP
-
21,54
NP
----
40. Udánky 0 20,66SY-
32,91
---
20,66
-----
-. Starý Jičín 0 21,15NJ-------
21,15
---
-. - Žďár nad Sázavou 2-Zámek 0 21,70------------
-. Lukavice 0 21,80CR-------
21,80
---
-. Cerekvice nad Loučnou 0 23,15SY--
23,15
NP
-------
-. Světlá nad Sázavou 0 NPHB-------
NP
---
-. Záchlumí 0 NPUO------
NP
NP
---
-. Lanšperk 0 NPUO--
NP
--------
-. Seč 0 NPCR-------
NP
---
-. Pšánky 0 NPHK-------
NP
---
-. Dolní Dobrouč B 0 NPUO--
NP
--------
-. Letohrad - Kunčice D 0 NPUO-------
NP
---


Celkem se účastnilo:  81 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: