Bulánka 2022 (Kolín)
3. kolo 20. ročníku Podlipanské ligy
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Podlipanská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 11. 06. 2022 08:30 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Kolín |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Lída Voslářová |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bulánka | Kolín | 20,30 | 20,30 | 19,90 | 0,40 | |
![]() | 2. | Zibohlavy | Kolín | 20,87 | 19,27 | 20,87 | 1,60 | |
![]() | 3. | Ovčáry | Kolín | 21,05 | 21,04 | 21,05 | 0,01 | |
![]() | 4. | Radovesnice I | Kolín | 21,12 | 21,12 | 20,58 | 0,54 | |
![]() | 5. | Dolní Břežany | Praha-západ | 24,05 | 22,57 | 24,05 | 1,48 | |
![]() | 6. | Ratenice | Kolín | 25,32 | 25,32 | 21,94 | 3,38 |
Ženy, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Klučov | Kolín | 22,75 | 22,75 | 22,74 | 0,01 | |
![]() | 2. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 26,49 | 25,37 | 26,49 | 1,12 | |
![]() | 3. | Zásmuky | Kolín | 26,51 | 25,41 | 26,51 | 1,10 |
Děti-starší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Ovčáry B | Kolín | 17,01 | 16,61 | 17,01 | 0,40 | |
![]() | 2. | Ovčáry | Kolín | 17,08 | 16,09 | 17,08 | 0,99 | |
![]() | 3. | Zibohlavy | Kolín | 17,10 | 15,30 | 17,10 | 1,80 | |
![]() | 4. | Tehovec | Praha-východ | 19,14 | 19,14 | 18,09 | 1,05 | |
![]() | 5. | Ratenice | Kolín | 26,88 | 25,61 | 26,88 | 1,27 | |
![]() | 6. | Kostelec nad Černými Lesy B | Kolín | 30,64 | 30,11 | 30,64 | 0,53 | |
![]() | 7. | Turkovice | Praha-východ | 35,58 | 35,58 | 30,62 | 4,96 |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Zibohlavy | Kolín | 17,07 | 17,02 | 17,07 | 0,05 | |
![]() | 2. | Ovčáry | Kolín | 18,73 | 18,65 | 18,73 | 0,08 | |
![]() | 3. | Ratenice A | Kolín | 21,94 | 21,94 | 20,94 | 1,00 | |
![]() | 4. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 25,91 | 25,91 | 24,61 | 1,30 | |
![]() | 5. | Turkovice | Praha-východ | 27,06 | 27,06 | 25,69 | 1,37 | |
![]() | 6. | Turkovice B | Praha-východ | 30,33 | 30,33 | 28,65 | 1,68 | |
![]() | 7. | Tehovec | Praha-východ | 34,83 | 34,83 | 26,56 | 8,27 |
Přípravka, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Kšely A | Kolín | 52,37 | - | - | - | |
![]() | 2. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 60,44 | - | - | - | |
![]() | 3. | Kšely B | Kolín | 76,50 | - | - | - |
Smíšený dorost, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB široké
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Ratenice | Kolín | 18,84 | 18,84 | 18,67 | 0,17 | |
![]() | 2. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | 29,59 | 29,47 | 29,59 | 0,12 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Třebovle | Kolín | - | - | 23,43 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 26,09 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 26,34 | 2016/06/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 27,72 | 2015/06/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Třebonice A | Hlavní město Praha | - | - | 29,94 | 2015/06/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 30,00 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Kšely | Kolín | - | - | 30,40 | 2015/06/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Zásmuky | Kolín | - | - | 36,28 | 2015/06/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Ovčáry A | Kolín | - | - | 36,66 | 2018/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Třebovle | Kolín | - | - | 40,19 | 2018/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Ovčáry B | Kolín | - | - | 40,37 | 2015/06/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Rožmitál pod Třemšínem | Příbram | - | - | 40,41 | 2017/05/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Sloup | Praha-západ | - | - | 43,62 | 2014/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 44,31 | 2018/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 44,47 | 2017/05/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Tuchoraz | Kolín | - | - | 45,72 | 2010/09/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Dobré Pole | Kolín | - | - | 47,00 | 2013/06/15 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Dobré Pole | Kolín | - | - | 48,41 | 2012/09/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Tuchoraz | Kolín | - | - | 52,22 | 2012/09/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Kšely A | Kolín | - | - | 52,37 | 2022/06/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 53,59 | 2010/09/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 55,59 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 57,47 | 2015/06/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 57,75 | 2014/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Poříčany | Kolín | - | - | 58,97 | 2010/09/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Tuchoraz B | Kolín | - | - | 60,00 | 2013/06/15 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 60,44 | 2022/06/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Tuchoraz A | Kolín | - | - | 61,00 | 2013/06/15 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 65,00 | 2011/06/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Klučov | Kolín | - | - | 67,88 | 2017/05/27 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bulánka | Kolín | - | - | 14,63 | 2013/06/15 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Bulánka | Kolín | - | - | 14,67 | 2014/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Ratenice | Kolín | - | - | 14,89 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Třebovle | Kolín | - | - | 14,96 | 2014/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Třebovle | Kolín | - | - | 15,22 | 2016/06/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Sloup | Praha-západ | - | - | 15,91 | 2016/06/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | - | - | 15,92 | 2018/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Bulánka | Kolín | - | - | 16,13 | 2012/09/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Ovčáry | Kolín | - | - | 16,18 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 16,19 | 2010/09/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Sloup | Praha-západ | - | - | 16,35 | 2015/06/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Třebovle | Kolín | - | - | 16,40 | 2015/06/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Třebovle | Kolín | - | - | 16,73 | 2018/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Klučov | Kolín | - | - | 16,81 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Třebovle | Kolín | - | - | 16,91 | 2013/06/15 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Ovčáry | Kolín | 16,61 | 17,01 | 17,01 | 2022/06/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Ovčáry | Kolín | 16,09 | 17,08 | 17,08 | 2022/06/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Zibohlavy | Kolín | 15,30 | 17,10 | 17,10 | 2022/06/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Ovčáry | Kolín | - | - | 17,18 | 2016/06/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Klučov | Kolín | - | - | 17,19 | 2012/09/08 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 17,24 | 2013/06/15 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Kšely | Kolín | - | - | 17,27 | 2015/06/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 17,40 | 2017/05/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Břežany II | Kolín | - | - | 17,50 | 2008/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Křížkový Újezdec | Praha-východ | - | - | 18,04 | 2017/05/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Bulánka | Kolín | - | - | 18,28 | 2011/06/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 18,49 | 2015/06/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 18,50 | 2008/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Třebovle | Kolín | - | - | 18,51 | 2017/05/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 18,67 | 2012/09/08 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zibohlavy | Kolín | - | - | 16,54 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Zibohlavy | Kolín | - | - | 16,97 | 2018/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Zibohlavy | Kolín | 17,02 | 17,07 | 17,07 | 2022/06/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Ratenice | Kolín | - | - | 17,37 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Ovčáry | Kolín | - | - | 17,50 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Sloup | Praha-západ | - | - | 17,73 | 2014/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Třebovle | Kolín | - | - | 18,09 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Ovčáry | Kolín | - | - | 18,63 | 2018/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Ovčáry | Kolín | 18,65 | 18,73 | 18,73 | 2022/06/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Zibohlavy | Kolín | - | - | 19,67 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Třebovle | Kolín | - | - | 20,09 | 2018/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Ratenice | Kolín | - | - | 20,13 | 2017/05/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 20,14 | 2013/06/15 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Ovčáry | Kolín | - | - | 20,18 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Klučov | Kolín | - | - | 20,28 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Zibohlavy | Kolín | - | - | 20,35 | 2017/05/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Třebovle | Kolín | - | - | 20,64 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Klučov | Kolín | - | - | 20,68 | 2017/05/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 21,02 | 2018/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Kostelec nad Černými Lesy | Kolín | - | - | 21,07 | 2018/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Sloup | Praha-západ | - | - | 21,41 | 2016/06/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Ratenice | Kolín | - | - | 21,50 | 2015/06/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Ovčáry | Kolín | - | - | 21,51 | 2016/06/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Kšely | Kolín | - | - | 21,82 | 2019/09/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Ratenice | Kolín | 21,94 | 20,94 | 21,94 | 2022/06/11 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Ratenice | Kolín | - | - | 22,16 | 2015/06/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Ovčáry | Kolín | - | - | 22,18 | 2015/06/13 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Zásmuky | Kolín | - | - | 22,30 | 2016/06/18 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Rostoklaty | Kolín | - | - | 22,33 | 2017/05/27 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Třebovle | Kolín | - | - | 22,39 | 2018/06/16 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele















