Rok:

Výsledky ročníku 2020 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ha
2

3
Ne
4
Ka
5
Ol
6
De
7
Zd
8
Pe
9
Kv
10
Ši
11
1. Široký Důl A 113 16,62SY-
18
16
25
-
25
25
4
---
2. Pomezí B 83 17,30SY-
16
15
22
-
18
0
12
---
3. Zderaz A 79 16,92CR-
25
5
18
-
0
22
9
---
4. Sychotín A 76 17,27BK-
13
12
0
-
13
18
20
---
5. Zbožnov 74 17,52CR-
15
0
11
-
10
20
18
---
-. Zderaz B 74 17,66CR-
4
20
9
-
14
12
15
---
7. Pomezí A 62 17,43SY-
10
25
6
-
5
16
0
---
-. Široký Důl B 62 17,67SY-
6
22
20
-
11
0
3
---
9. Oldřiš 58 17,27SY-
20
8
0
-
15
15
0
---
10. Zderaz C 56 17,26CR-
22
18
0
-
16
0
0
---
11. Sádek A 55 18,03SY-
10
0
16
-
3
13
13
---
12. Perálec A 53 17,93CR-
7
11
13
-
8
14
0
---
13. Sádek B 48 17,81SY-
8
0
14
-
12
0
14
---
14. Chrastavec 40 17,80SY-
0
0
15
--
9
16
---
15. Míchov 35 16,81BK--
13
--
22
-----
16. Hartmanice 32 17,09SY-
12
0
0
-
20
0
----
17. Pohodlí 31 17,59SY-
14
0
8
-
9
0
0
---
18. Desná A 28 18,32SY-
2
10
0
-
6
0
10
---
19. Desná B 26 17,99SY-
3
14
1
-
7
1
0
---
20. Zahnašovice 25 16,50KM-------
25
---
-. Stradouň 25 17,89UO-
11
0
10
-
0
4
0
---
22. Drahňovice 22 17,21BN-------
22
---
-. Bošín 22 18,92UO-
0
6
12
-
0
2
2
---
24. Perálec B 21 18,17CR-
0
9
7
-
0
0
5
---
25. Dolní Újezd 17 18,81SY-
0
0
5
-
4
8
0
---
26. Nedvězí 15 18,53SY-
5
3
0
---
7
---
27. Záboří 14 18,75CR-
0
2
0
-
2
10
0
---
28. Lubná 13 19,75SY-
0
1
0
-
0
6
6
---
29. Žižkovo Pole 11 18,34HB------
11
----
-. Hrabůvka 11 18,72PR-------
11
---
-. Předměstí.. 11 19,25SY-
0
0
4
-
0
7
0
---
32. Květná 8 18,79SY-
0
7
----
1
---
-. Morašice 8 19,21CR-------
8
---
34. Jenišovice 5 20,20CR-
0
0
---
5
0
---
35. Přívrat 4 19,44UO--
4
--
0
0
----
36. Květná B 3 19,36SY---
2
-
1
-----
-. Květná A 3 20,00SY---
3
-
0
0
----
-. Bystré 3 21,07SY-
0
0
0
-
0
3
----
39. Osík 1 19,21SY-
1
0
0
-
0
0
----
40. Udánky 0 20,66SY-
0
---
0
-----
-. Starý Jičín 0 21,15NJ-------
0
---
-. - Žďár nad Sázavou 2-Zámek 0 21,70------------
-. Lukavice 0 21,80CR-------
0
---
-. Cerekvice nad Loučnou 0 23,15SY--
0
0
-------
-. Lanšperk 0 NPUO--
0
--------
-. Seč 0 NPCR-------
0
---
-. Pšánky 0 NPHK-------
0
---
-. Dolní Dobrouč B 0 NPUO--
0
--------
-. Letohrad - Kunčice D 0 NPUO-------
0
---
-. Světlá nad Sázavou 0 NPHB-------
0
---
-. Záchlumí 0 NPUO------
0
0
---

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Lu
1
Ha
2

3
Ne
4
Ka
5
Ol
6
De
7
Zd
8
Pe
9
Kv
10
Ši
11
1. Nedvězí 76 16,89SY-
10
12
12
-
15
15
12
---
2. Oldřiš 40 17,66SY-
12
15
5
-
0
8
0
---
3. Pomezí 36 17,67SY-
6
0
15
-
0
10
5
---
4. Kamenec u Poličky A 32 18,01SY-
8
10
10
-
2
0
2
---
5. Přívrat 29 17,73UO--
5
--
12
12
0
---
6. Hartmanice 23 18,31SY-
5
4
0
-
3
1
10
---
7. Kamenec u Poličky B 22 18,78SY-
4
0
2
-
6
6
4
---
8. Předměstí.. 20 18,37SY-
3
0
1
-
8
5
3
---
9. Desná B 19 17,05SY-
15
0
3
-
1
0
----
10. Pohodlí 16 18,57SY-
0
0
8
-
4
4
0
---
11. Dětkovice 15 17,18VY-------
15
---
-. Desná A 15 18,99SY-
1
8
6
-
0
0
----
-. Stradouň 15 19,65UO--
3
4
-
0
0
8
---
14. Sádek 12 18,16SY--
2
--
10
0
0
---
15. Široký Důl 11 18,79SY-
0
6
0
-
5
0
0
---
16. Malé Hoštice 6 22,25OP-------
6
---
17. Bošín 3 20,81UO--
0
0
--
3
0
---
18. Žernovník 2 19,50BK-
2
---------
-. Dolní Újezd 2 23,38SY-
0
0
0
-
0
2
0
---
20. Dolní Dobrouč 1 19,92UO--
1
--------
21. Lezník 0 20,54SY--
0
0
-
0
0
----
-. Černá Hora 0 21,18BK-
0
---------
-. Sebranice 0 NPSY-----
0
-----
-. Bořitov 0 NPBK-
0
---------


Celkem se účastnilo:  81 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: