Výsledky ročníku 2026
Vyber informace ...
Celkem záznamů:
97
97
Průměrný čas:
30,27
30,27
Nejlepší čas:
14,55
14,55
Nejlepší čas č.1:
14,34
14,34
Nejlepší čas č.2:
14,15
14,15
Nejlepší prostřik:
0
0
Průměrný prostřik
0,36
0,36
Poměr čas č.1 (LP) / čas č.2 (PP)
52 / 32
52 / 32
Povedené / Nepovedené
85 / 12
85 / 12
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 125 | 6x | 20,83 | 15,50 | 15,35 | 15,48 | 33,27 |
![]() | 2. | Záchlumí | Ústí nad Orlicí | 109 | 6x | 18,17 | 16,11 | 16,11 | 15,68 | 33,80 |
![]() | 3. | Česká Rybná BČR TEAM | Ústí nad Orlicí | 100 | 6x | 16,67 | 16,57 | 16,57 | 16,41 | 17,07 |
![]() | 4. | Zbožnov | Chrudim | 91 | 6x | 15,17 | 16,81 | 16,81 | 16,45 | 17,31 |
![]() | 5. | Zderaz | Chrudim | 88 | 6x | 14,67 | 16,80 | 16,80 | 16,21 | 17,28 |
![]() | 6. | Přívrat | Ústí nad Orlicí | 79 | 6x | 13,17 | 16,62 | 16,62 | 16,39 | 17,44 |
![]() | 7. | Pomezí B | Svitavy | 74 | 6x | 12,33 | 16,52 | 16,22 | 16,13 | 34,39 |
![]() | 8. | Pohodlí | Svitavy | 59 | 6x | 9,83 | 17,10 | 16,20 | 16,17 | 34,67 |
![]() | 9. | Oldřiš | Svitavy | 51 | 6x | 8,50 | 16,70 | 16,70 | 16,32 | 52,23 |
![]() | 10. | Moravany | Pardubice | 49 | 6x | 8,17 | 16,70 | 16,68 | 16,70 | 35,24 |
![]() | 11. | Desná | Svitavy | 49 | 6x | 8,17 | 17,29 | 17,01 | 17,09 | 17,94 |
![]() | 12. | Pomezí | Svitavy | 44 | 5x | 8,80 | 17,29 | 16,87 | 16,98 | 18,05 |
![]() | 13. | Perálec | Chrudim | 41 | 6x | 6,83 | 17,50 | 17,11 | 17,46 | 34,95 |
![]() | 14. | Krouna | Chrudim | 35 | 6x | 5,83 | 16,92 | 16,92 | 16,88 | 18,75 |
![]() | 15. | Široký Důl | Svitavy | 33 | 6x | 5,50 | 17,31 | 17,07 | 17,31 | 53,10 |
![]() | 16. | Lanškroun | Ústí nad Orlicí | 31 | 6x | 5,17 | 17,62 | 17,51 | 17,37 | 35,12 |
![]() | 17. | Lubná | Svitavy | 30 | 6x | 5,00 | 17,65 | 16,89 | 17,63 | 52,02 |
![]() | 18. | Dolní Újezd | Svitavy | 29 | 6x | 4,83 | 17,28 | 17,16 | 17,28 | 51,91 |
![]() | 19. | Oldřiš B | Svitavy | 26 | 6x | 4,33 | 17,71 | 16,81 | 17,13 | 52,15 |
![]() | 20. | Letohrad - Kunčice E | Ústí nad Orlicí | 22 | 6x | 3,67 | 17,30 | 17,08 | 17,30 | 68,97 |
![]() | 21. | Hartmanice | Svitavy | 20 | 4x | 5,00 | 17,81 | 17,40 | 17,15 | 68,95 |
![]() | 22. | Bystré | Svitavy | 19 | 6x | 3,17 | 17,90 | 17,65 | 17,90 | 18,59 |
![]() | 23. | Maršovice | Žďár nad Sázavou | 18 | 1x | 18,00 | 16,99 | 16,99 | 16,98 | 16,99 |
![]() | 24. | Cerekvice nad Loučnou | Svitavy | 17 | 6x | 2,83 | 17,56 | 17,49 | 17,56 | 69,14 |
![]() | 25. | Bystřec | Ústí nad Orlicí | 16 | 3x | 5,33 | 17,15 | 17,07 | 17,15 | 85,72 |
![]() | 26. | Lubná B | Svitavy | 16 | 6x | 2,67 | 17,67 | 17,47 | 17,64 | 52,47 |
![]() | 27. | Studnice | Chrudim | 15 | 4x | 3,75 | 17,58 | 17,12 | 17,15 | 19,84 |
![]() | 28. | Česká Rybná BČR TEAM B | Ústí nad Orlicí | 14 | 5x | 2,80 | 17,90 | 17,61 | 17,59 | 38,73 |
![]() | 29. | Dolní Sloupnice | Ústí nad Orlicí | 12 | 6x | 2,00 | 17,47 | 17,06 | 17,47 | 86,44 |
![]() | 30. | Desná B | Svitavy | 11 | 6x | 1,83 | 17,98 | 17,69 | 17,98 | 18,98 |
![]() | 31. | Stéblová | Pardubice | 7 | 1x | 7,00 | 17,73 | 17,35 | 17,73 | 17,73 |
![]() | 32. | Sádek | Svitavy | 6 | 1x | 6,00 | 18,27 | 17,75 | 18,27 | 18,27 |
![]() | 33. | Jenišovice | Chrudim | 2 | 2x | 1,00 | 18,64 | 18,11 | 18,64 | 69,32 |
![]() | 34. | Letohrad - Kunčice | Ústí nad Orlicí | 2 | 5x | 0,40 | 19,00 | 18,29 | 19,00 | 79,66 |
![]() | 35. | Horní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 1 | 2x | 0,50 | 19,10 | 18,44 | 19,10 | 69,55 |
![]() | 36. | Telecí | Svitavy | 1 | 5x | 0,20 | 20,36 | 20,24 | 20,36 | 40,81 |
![]() | - | Bystré B | Svitavy | 0 | 5x | 0,00 | 19,48 | 19,48 | 19,39 | 60,91 |
![]() | - | Lezník | Svitavy | 0 | 6x | 0,00 | 20,54 | 20,15 | 20,46 | 22,20 |
![]() | - | Borová | Svitavy | 0 | 3x | 0,00 | 21,47 | 21,47 | 19,39 | 21,50 |
![]() | - | Stradouň | Ústí nad Orlicí | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
![]() | - | Bohuňov B | Svitavy | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Zbožnov | Chrudim | 86 | 6x | 14,33 | 15,99 | 15,99 | 15,97 | 17,07 |
![]() | 2. | Kamenec u Poličky B | Svitavy | 61 | 5x | 12,20 | 16,63 | 16,25 | 16,54 | 37,52 |
![]() | 3. | Desná | Svitavy | 59 | 6x | 9,83 | 16,51 | 15,71 | 16,48 | 17,43 |
![]() | 4. | Hartmanice | Svitavy | 58 | 6x | 9,67 | 16,82 | 16,28 | 16,77 | 17,54 |
![]() | 5. | Pohodlí | Svitavy | 51 | 6x | 8,50 | 16,64 | 16,58 | 16,33 | 51,56 |
![]() | 6. | Kamenec u Poličky | Svitavy | 43 | 5x | 8,60 | 17,03 | 16,18 | 16,78 | 38,90 |
![]() | 7. | Lanškroun | Ústí nad Orlicí | 37 | 6x | 6,17 | 16,69 | 16,37 | 16,69 | 51,72 |
![]() | 8. | Rychnov | Chrudim | 37 | 5x | 7,40 | 16,73 | 16,63 | 16,73 | 39,14 |
![]() | 9. | Pomezí | Svitavy | 35 | 5x | 7,00 | 17,28 | 17,28 | 16,80 | 38,23 |
![]() | 10. | Předměstí.. | Svitavy | 32 | 5x | 6,40 | 16,70 | 16,24 | 16,70 | 19,76 |
![]() | 11. | Pomezí B | Svitavy | 32 | 6x | 5,33 | 17,23 | 16,98 | 16,94 | 18,38 |
![]() | 12. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 29 | 6x | 4,83 | 16,66 | 16,66 | 16,46 | 52,97 |
![]() | 13. | Desná D | Svitavy | 24 | 4x | 6,00 | 17,45 | 17,19 | 17,45 | 43,64 |
![]() | 14. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 20 | 1x | 20,00 | 15,16 | 15,11 | 15,16 | 15,16 |
![]() | 15. | Záchlumí | Ústí nad Orlicí | 20 | 1x | 20,00 | 16,61 | 16,37 | 16,61 | 16,61 |
![]() | 16. | Sebranice | Svitavy | 20 | 4x | 5,00 | 17,82 | 17,82 | 17,82 | 43,95 |
![]() | 17. | Cerekvice nad Loučnou | Svitavy | 19 | 6x | 3,17 | 17,69 | 17,69 | 17,52 | 36,40 |
![]() | 18. | Široký Důl | Svitavy | 19 | 6x | 3,17 | 17,70 | 17,35 | 17,51 | 53,36 |
![]() | 19. | Zderaz | Chrudim | 17 | 1x | 17,00 | 17,06 | 16,92 | 17,06 | 17,06 |
![]() | 20. | Lubná | Svitavy | 16 | 6x | 2,67 | 17,74 | 16,89 | 17,74 | 25,06 |
![]() | 21. | Osík | Svitavy | 14 | 5x | 2,80 | 17,44 | 17,44 | 16,60 | 20,82 |
![]() | 22. | Česká Rybná BČR TEAM | Ústí nad Orlicí | 13 | 1x | 13,00 | 17,21 | 17,21 | 16,94 | 17,21 |
![]() | 23. | Studnice | Chrudim | 9 | 1x | 9,00 | 17,58 | 17,58 | 17,15 | 17,58 |
![]() | 24. | Přívrat | Ústí nad Orlicí | 8 | 1x | 8,00 | 17,69 | 17,69 | 17,12 | 17,69 |
![]() | 25. | Borová | Svitavy | 7 | 5x | 1,40 | 20,65 | 19,73 | 19,39 | 25,69 |
![]() | 26. | Komárov | Pardubice | 5 | 4x | 1,25 | 19,76 | 18,18 | 19,76 | 45,25 |
![]() | 27. | Pustá Kamenice | Svitavy | 5 | 4x | 1,25 | 21,06 | 21,06 | 20,44 | 23,56 |
![]() | 28. | Lezník | Svitavy | 4 | 6x | 0,67 | 21,11 | 19,83 | 20,81 | 56,03 |
![]() | 29. | Dolní Újezd | Svitavy | 3 | 1x | 3,00 | 17,98 | 17,62 | 17,98 | 17,98 |
![]() | 30. | Oldřiš B | Svitavy | 2 | 1x | 2,00 | 18,22 | 18,22 | 17,13 | 18,22 |
![]() | 31. | Perálec | Chrudim | 1 | 1x | 1,00 | 18,35 | 17,97 | 18,35 | 18,35 |
![]() | 32. | Sádek | Svitavy | 1 | 1x | 1,00 | 19,77 | 18,69 | 19,77 | 19,77 |
![]() | - | Krouna | Chrudim | 0 | 1x | 0,00 | 18,41 | 18,41 | 18,21 | 18,41 |
![]() | - | Česká Rybná BČR TEAM B | Ústí nad Orlicí | 0 | 1x | 0,00 | 18,41 | 18,10 | 18,41 | 18,41 |
![]() | - | Bystré | Svitavy | 0 | 1x | 0,00 | 19,05 | 18,35 | 19,05 | 19,05 |
![]() | - | Desná B | Svitavy | 0 | 1x | 0,00 | 19,52 | 18,20 | 19,52 | 19,52 |
![]() | - | Telecí | Svitavy | 0 | 1x | 0,00 | 20,36 | 20,24 | 20,36 | 20,36 |
![]() | - | Dolní Sloupnice | Ústí nad Orlicí | 0 | 1x | 0,00 | 21,16 | 17,55 | 21,16 | 21,16 |
![]() | - | Lubná B | Svitavy | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
![]() | - | Moravany | Pardubice | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
![]() | - | Letohrad - Kunčice E | Ústí nad Orlicí | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
![]() | - | Jenišovice | Chrudim | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
![]() | - | Jevíčko | Svitavy | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
![]() | - | Horní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
![]() | - | Oldřiš | Svitavy | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
![]() | - | Moravská Chrastová | Svitavy | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
![]() | - | Bystré B | Svitavy | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
![]() | - | Bohuňov B | Svitavy | 0 | 1x | 0,00 | NP | 120,00 | 120,00 | 120,00 |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
| Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Chrastavec | Svitavy | 25 | 6x | 4,17 | 14,55 | 14,34 | 14,52 | 16,37 |
![]() | 2. | Desná | Svitavy | 17 | 6x | 2,83 | 14,82 | 14,73 | 14,15 | 32,78 |
![]() | 3. | Oldřiš | Svitavy | 16 | 6x | 2,67 | 15,13 | 14,80 | 14,69 | 32,89 |
![]() | 4. | Široký Důl | Svitavy | 12 | 6x | 2,00 | 15,44 | 14,67 | 15,44 | 17,35 |
![]() | 5. | Perálec | Chrudim | 12 | 6x | 2,00 | 15,45 | 14,90 | 15,42 | 33,20 |
![]() | 6. | Sádek | Svitavy | 5 | 1x | 5,00 | 15,25 | 15,13 | 15,25 | 15,25 |
![]() | 7. | Hartmanice | Svitavy | 1 | 1x | 1,00 | 17,30 | 17,30 | 16,90 | 17,30 |
![]() | - | Zbožnov | Chrudim | 0 | 1x | 0,00 | 16,80 | 16,66 | 16,80 | 16,80 |
| P | Tým | Okr. | Cel. | Kol | Průměr bodů | Nej.č. | Nej.čas 1 | Nej.čas 2 | Průměr čas |
Celkem se účastnilo: 97 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:















